Du er til oss

Du er selvsagt velkommen til oss når det måtte være. Søker du en av våre medarbeidere, finner du telefonnummer og e-postadresser til et utvalg under her. Du kan også ringe vårt sentralbord som setter de deg i kontakt med rette vedkommende.

Børre Lobekk

CEO

TLF: +47 48 15 47 15

borre@nordicsteel.no

Tom rosland

Head of Technical Dep.

Tlf: +47 97 55 07 56

tom@nordicsteel.no

Atle lie-Handeland

Sr. Sales Engineer

TLF: +47 40 60 70 78

atle@nordicsteel.no

Stig Laland

Head of Sheet Metal Dep.

TLF: +47 97 55 89 91

stig@nordicsteel.no

Geir ståle espeland

Sr. Design Engineer

TLF: +47 97 55 87 29

gebby@nordicsteel.no

William t. Boomer

IWS - Welding Coordinator

Tlf: +47 92 22 36 61

william@nordicsteel.no

Kjetil Austrått

QHSE Manager

TLF: +47 97 55 89 81

kjetil@nordicsteel.no

Roy Fuglestad

Head of Welding Dep.

TLF: +47 91 18 76 23

roy@nordicsteel.no

Frank-jonny sætre

IWE - Sr. Project Manager

TLF: +47 47 67 75 77

fjs@nordicsteel.no

Per Gunnar Rønning

Head of Sales Dep.

Tlf: +47 90 15 31 82

per@nordicsteel.no

Odd Geir Ege

Production Mgr - Sheet Metal Dep.

TLF: +47 48 17 92 11

oddgeir@nordicsteel.no

Trond Zaphirax

Planner / IT - Admin

TLF: +47 41 76 18 40

trond@nordicsteel.no

BJØRN ERIK UALAND

Head of Infrastructure Dep.

TLF: +47 95 71 50 15

beu@nordicsteel.no

Line Steinnes

Supply Chain Manager

Tlf: +47 93 27 93 40

line@nordicsteel.no

Mathias Hult

Head of Marketing Dep.

TLF: +47 41 34 02 71

mathias@nordicsteel.no

THOR ERIK HEBNES

Head of HVAC Dep.

TLF: +47 92 62 38 10

thor.erik.hebnes@nordicsteel.no

Stein Finnesand

HVAC Engineer

TLF: +47 45 20 32 63

stein.finnesand@nordicsteel.no

Bjørnar huru

COO - Ass. CEO

TLF: +47 93 03 33 18

bjornar@nordicsteel.no

OLEIV HØYLAND

Creative Animator / CAD Designer

TLF: +47 91 19 71 58

oleiv@nordicsteel.no

Harald Moi

Head of Projects

TLF: +47 90 82 64 91

harald.moi@nordicsteel.no

Edmund røsvik

Project Engineer / Document Controller

TLF: +47 97 14 99 81

edmund@nordicsteel.no

Leif byberg

Senior Mechanical Engineer

TLF: +47 93 24 34 50

leif@nordicsteel.no

Arild hølland

Project Engineer / CAD Designer

TLF: +47 48 88 18 99

arild.holland@nordicsteel.no

Thorbjørn jensen

Senior Project Manager

TLF: +47 90 75 93 80

thorbjorn.jensen@nordicsteel.no

Jarl ove andersen

Senior Project Manager

TLF: +47 92 05 27 96

jarlove.andersen@nordicsteel.no